Приєднатися

Історія та досягнення клубу

Наш клуб засновано у 2015 році, і з тих пір ми пройшли значний шлях розвитку та досягнень у світі спорту.

Початкові успіхи в дитячому спорті

Спершу ми зосередилися на дитячому спорті, де наші молоді спортсмени здобули численні перемоги у національних чемпіонатах та міжнародних змаганнях. Це стало важливим фундаментом для подальшого розвитку клубу.

Переорієнтація на аматорський спорт

Згодом наш клуб змінив основний напрямок діяльності, перейшовши до аматорського спорту, особливо в довгих дистанціях. За час існування команди ми досягли значних результатів:

– Підготували двох учасників Чемпіонату Світу на довгій дистанції.
– Маємо переможця гонки 100 км велосипед + 100 км біг.
– Виховали більше 10 фінішерів Залізної дистанції (3.8 км плавання + 180 км велосипед + 41 км біг).
– Наші спортсмени здобули понад 30 призових місць та успішно фінішували в триатлонах на напівзалізній дистанції (1.9 км плавання + 90 км велосипед + 21 км біг).
– Підготували багатьох спортсменів-аматорів, які успішно фінішували на бігових, плавальних та трейлових марафонах.

Регулярні участі в змаганнях

Наші спортсмени-аматори регулярно беруть участь у всеукраїнських велогонках, забігах та запливах на різних дистанціях, демонструючи високий рівень підготовки та прагнення до нових досягнень.

Організаційна діяльність

Ми також активно займаємося організацією спортивних заходів. Наш клуб є організатором та оператором різноманітних забігів, запливів та тріатлонів, створюючи можливості для спортсменів усіх рівнів випробувати свої сили та досягати нових вершин.

Ми пишаємося своїми досягненнями та продовжуємо працювати над розвитком клубу, готуючи нових чемпіонів та створюючи яскраві спортивні події для всіх бажаючих.

Наш тренерский состав

Дмитро Шабашов

Досвідчений спортсмен з велоспорту.
   Брав участь та був призером Чемпіонатів України. Володіє велодисциплінами МТБ та гонки на шосе.

Є досвідченим та грамотним наставником для велосипедистів клубу та тріатлетів.

Михайло Кузнєцов

Тренер з тріатлону, плавання, легкої атлетики та велоспорту.
  Спортивний стаж 35 років, 15 з яких віддано тріатлону. У активі має SUB10 на дистанції айронмен.
   Учасник чемпіонату світу на довгій дистанції.
   Неодноразово був визнаний найкращим тренером року в період роботи зі спортсменами віком до 18 років.
Підготував безліч фінішерів довгих тріатлонів, “половинок”, марафонів та запливів на різні дистанції.